Психологія

Це дуже легка та мотиваційна книга. Проковтнув її буквально за один день.



Прочитав книжку два рочки тому. Спочатку з острахом, бо боявся потратити на чергову «пустишку», проте книжка не розчарувала.

Питання втечі від свободи актуальне й донині, хоч воно й немає нічого спільного з "вадами" капіталізму та плановою економікою як "остаточним вирішенням". Радше навпаки, адже саме соціалістична країна запропонувала індивіду повністю влаштовану модель життя "дитсадок-школа-інститут-робота", яка виявилася настільки привабливою для інфантилізованих мас, що вони й досі ностальгують за нею. І навіть покоління, яке не застало Едемського саду планової економіки, теж тяжіє до цієї форми мазохізму.

Лідери антивакцинаторів в масі своїй виявилися колаборантами, а підтримувана росією їхня діяльність наробила багато шкоди Україні. Прохав би не брати цю гидоту до рук. Давайте не ігнорувати «темну сторону» — тут, і не тільки, і завжди.

Постановка експерименту викликає лиш усілякі похвали, тоді як аналіз результатів відбиває дух свого часу.

Нехай американські дослідники й перебільшують загрозу справа, а художній елемент книги вимагатиме певної «знижки» від читача, позаяк дурнувата байка про грецького медіума перевершує навіть бейсбольні ідіоми, однак поза цими зауваженнями — це хороша, поміркована й гуманістична публіцистика, яку однозначно рекомендую.

Ця книга зовсім інша - вона про душу, забутий в наш бурхливий час чинник нашого життя.

Книга попри ніби просту форму (короткі нариси, та ще коротші тексти у формі афоризмів) виявилася напрочуд глибокою. Вона про таке як і чому людина вдається до творчості.

Книга Дмитра Кулеби, по суті, є настільним посібником з інформаційної війни — тієї війни, де кожен з нас і кожна з нас є або бійцем, або жертвою.

Ця книга для кожної людини: перемогти страх і знати, що робити.

Професор Гарвардської бізнес-школи Клейттон Кристенсен відомий своєю ідеєю підривних інновацій, яку вважають однією з найголовніших ідей нашого часу у бізнесі. Але ця книга не про інновації і не лише для підприємців, а для широкого загалу.

Поки ми тут сидимо і п'ємо чай, тим часом відбуваються фантастичні прориви у нейронауці. Це трохи схоже на фізику кінця ХІХ сторіччя — людство вже на порозі неймовірних відкриттів.

Сучасна людина має досить складні стосунки із найближчою у своєму житті особою — із самою собою, і тут не допоможе традиційна етика, яка вчить нас правильно будувати відносини з іншими людьми.

Книга відкриє перед вами десятки неймовірних ілюзій, упереджень та дивних ефектів, які ми вважаємо власними рішеннями вдома і на роботі, в магазині та на виборчій дільниці.

Ця книга, що в оригіналі має назву «Все ж таки сказати життю ‘Так’», розійшлася мільйонами примірників та за підсумками національного опитування у США входить у десятку тих, що найбільше вплинули на людей.

Ця книга не є керівництвом на кшталт «як стати щасливим за 30 днів»

Книга буде корисною підприємцям, інноваторам, маркетологам, революціонерам, політикам, громадським активістам, лікарям, поліцейським, дизайнерам, архітекторам, журналістам та всім іншим, хто хоче змінити цей світ, а також всім тим, хто не хоче дати іншим право собою маніпулювати.