Огляди

Ця невеличка книжечка, написана видатним істориком одразу після подій Революції гідності, на початку 2014 року, пропонує відповіді, ґрунтовані на моделі цінностей. Нині лише 25% населення світу проживає в країнах із високими стандартами життя — тож чи може Україна стати 26%, що нам заважає, як це подолати?


Автор книги, американський дослідник із 40-річним досвідом, пропонує вашій увазі глибоку аналітичну працю, засновану на кількох ключових принципах.

Книга Дмитра Кулеби, по суті, є настільним посібником з інформаційної війни — тієї війни, де кожен з нас і кожна з нас є або бійцем, або жертвою.

Ця довгоочікувана книга — перше професійне історичне та соціологічне дослідження Революції гідності (Євромайдану).

Сформульовані як 20 заповідей громадянина, ці уроки 20-го сторіччя врятують нас від біди в наші часи. Звичайно, якщо ми їх добре вивчимо.

Одним із найважливіших принципів модерності є принцип позитивної суми (win-win), який стверджує: життя можна налагодити так, щоб всі вигравали, щоб благо збільшувалося, а не лише перерозподілялося.

В устах Тоні «корпоративна культура», «якість обслуговування клієнтів», «турбота про розвиток персоналу» не здаються нудними абстракціями.

Вважаю книгу обов’язковою до читання для всіх, хто хоче зрозуміти шлях України та підходи до подолання наших нинішніх проблем

Автор збирає в інтегральну картину не лише великих мислителів різних епох, а й безліч новомодних течій, від екофеміністок до екомаскуліністів, від деконструктівістів до мультикультуралістів.

Книга Ольги Гуцал заповнює неймовірно важливу нішу, адже у нашій країні підприємців першого покоління є надзвичайна потреба у мудрому й виваженому викладі особистих уроків бізнесу

Як ідентичність змінюватиме світ? Чому політика ідентичності підриває засади ліберальних демократій?

Досвідчений міжнародний інвестор Ручір Шарма (один із 50 найвпливовіших людей планети за версією Bloomberg Markets) конвертує свій безцінний глобальний досвід і бачення у десять принципів.

Вчений відповість: одні народи відкрили і винайшли багато всього хорошого, а інші ні. Відповідь правильна і даремна. Тому що відразу ж виникає друге питання: а чому так сталося?

Чорнобильська трагедія багато років поспіль нагадує нам про дві важливі речі.

Як могло так статися, що Трамп переміг? Як могло так статися, що вперше після громадянської війни американське суспільство розкололося на два настільки непримиренні табори? І що тепер робити?

Талеб не лише філософ, а й практик, і відповідно до морального кодексу практика він завжди сам робить вчинки, що спираються на проголошені ним принципи

Ця книга для кожної людини: перемогти страх і знати, що робити.

Професор Гарвардської бізнес-школи Клейттон Кристенсен відомий своєю ідеєю підривних інновацій, яку вважають однією з найголовніших ідей нашого часу у бізнесі. Але ця книга не про інновації і не лише для підприємців, а для широкого загалу.

Книга добре відомого читачам гарвардського історика Сергія Плохія присвячена лише одному року — 1991, останньому року існування Радянського Союзу.

Питання, яким чином виникли і в яких родинних стосунках знаходяться три східноєвропейські слов'янські нації, давно вийшло за межі історичної науки і стало одним із ключових питань сучасної політики, адже воно напряму пов'язано з поняттям ідентичності, що його використовують у геополітичній та внутрішньополітичній боротьбі.