Огляди

По суті, це настільна книга реформатора, що працює в парламенті або уряді, корисна також громадським активістам та підприємцям.

Зазвичай всі дослідники схиляються до однієї з двох теорій: одні кажуть, що Захід почав випереджати Схід тисячі років тому, тож перевага була визначена наперед; натомість інші заперечують, стверджуючи, що Європа вирвалася вперед випадково, а значить, тимчасово.

Ця книга, написана спільно 40 відомими інтелектуалами з різних країн, поєднує в собі глибини песимізму та висоти оптимізму — і це не дивно, адже йдеться про розвилку історії, на якій опинилося людство

Ця робота набагато серйозніша за дві попередні книги автора — Homo Sapiens та Homo Deus.

Поки ми тут сидимо і п'ємо чай, тим часом відбуваються фантастичні прориви у нейронауці. Це трохи схоже на фізику кінця ХІХ сторіччя — людство вже на порозі неймовірних відкриттів.

У книзі детально розібрані 10 ключових інстинктів, які роблять нашу картину світу неадекватною. Знаючи ці вади, ми можемо включати критичне мислення там і тоді, коли воно нам потрібне, а не лише на роботі.

Сучасна людина має досить складні стосунки із найближчою у своєму житті особою — із самою собою, і тут не допоможе традиційна етика, яка вчить нас правильно будувати відносини з іншими людьми.

Читач зможе самостійно оцінити, що з цього зроблено за останні роки, а що провалено чи заблоковано.

Книга відкриє перед вами десятки неймовірних ілюзій, упереджень та дивних ефектів, які ми вважаємо власними рішеннями вдома і на роботі, в магазині та на виборчій дільниці.

Я вперше прочитав цю книгу вже після того, як пізнав на собі багато стадій життєвого циклу організації

Технології лише роблять щоразу потужнішими обидві великі сили світової історії -- вежі та майдани, ієрархії та мережі.

Снайдер стверджує: весь світ дотепер звично пояснює трагедії Кривавих земель у логіці міфів, які придумали і нав’язали Сталін та Гітлер.

Чому все ж таки, маючи неабияку працьовитість і хист, українці такі бідні? Що ми робимо не так? Чому економічні прориви вдалися іншим європейським народам, але не вдаються нам? Чим ми відрізняємося від них?

Альтернативна історія пропонує нам зовсім інший погляд на історичний процес, на співвідношення в ньому об’єктивних та суб’єктивних факторів, на шляхи і можливості, на змарновані шанси та потом і кров’ю завойовані здобутки

Фінансова революція є важливою складовою світового процесу модернізації, але для цього потрібні громадяни, які хоч трохи розбираються у власних сімейних фінансах, не кажучи вже про корпоративні і державні.

Ця книга, що в оригіналі має назву «Все ж таки сказати життю ‘Так’», розійшлася мільйонами примірників та за підсумками національного опитування у США входить у десятку тих, що найбільше вплинули на людей.

Ця книга не випадково опинилася на першій позиції у списку рекомендованої Марком Цукерберґом літератури.

Історію людства можна вивчати як історію величних держав і великих героїв або ж як історію винаходів і відкриттів.

Зазвичай відповідь на це запитання складається із зітхань і добрих побажань.

Чому нації в подібних умовах виникають настільки різними? Яким чином формуються кордони між ними? Подібних питань безліч.

Ця книга не є керівництвом на кшталт «як стати щасливим за 30 днів»

Книга буде корисною підприємцям, інноваторам, маркетологам, революціонерам, політикам, громадським активістам, лікарям, поліцейським, дизайнерам, архітекторам, журналістам та всім іншим, хто хоче змінити цей світ, а також всім тим, хто не хоче дати іншим право собою маніпулювати.

Існує багато книжок, присвячених тому, як стати успішним, багатим, знаменитим тощо.