Пошук
Закрити
Натисніть кнопку Esc для виходу з пошуку

Огляди

Наше завдання - вийти з пастки
Нові правила війни. Перемога в епоху тривалого хаосу

Свої спостереження, підкріплені глибоким аналізом минулих і нинішніх війн у різних куточках світу, автор викладає у вигляді десяти нових правил війни. Хто краще їх опанував, той перемагатиме традиціоналістів, що тримаються за старі правила минулих сторіч.

Валерій Пекар
14
0
Майже все наше життя складається з управління проєктами
Як не профакапити проєкт

Якщо хочете в процесі роботи над проєктом не з'їхати з глузду, не пересваритися з усіма, не влізти в мінус на всі гроші світу, не розтягнути проєкт до Страшного суду (коли він буде вже не актуальним), — читайте цю книгу, і буде вам щастя.

Валерій Пекар
8
0
Читати Фукуяму цікаво, бо він з тих мислителів, які не бояться змінюватися
Лібералізм і його протиріччя

Читати Фукуяму цікаво, бо він з тих мислителів, які не бояться змінюватися. Він залишається послідовним прихильником лібералізму, вважає його найкращою політичної системою цінностей, що не заважає йому бачити його слабкості.

Володимир В'ятрович
12
0
Музика та книги для мене два головних джерела задоволення і натхнення
Музика та книги для мене два головних джерела задоволення і натхнення

Музика та книги для мене два головних джерела задоволення і натхнення. Тому їх поєднання у прекрасному виданні про гурт чи виконавця - це задоволення в квадраті.

Володимир В'ятрович
+1
11
0
Нам потрібно знати історію Ізраїлю
Амазонки Моссаду. Жінки в ізраїльській розвідці

Нам потрібно знати історію Ізраїлю. Бо ця історія - про народ, який, після довгої неволі та геноциду, не лише зумів створити власну державу, але й успішно захищає її десятиліттями від спроб знищити агресивними сусідами.

Володимир В'ятрович
10
0
 Рекомендую, бо розуміння історії допомагає розібратися в сьогоденні
Ялтинські доньки. Черчиллі, Рузвельти й Гаррімани: історія про любов і війну

Книжка чудовий приклад, якісно написаного популярного історичного тексту - тут і приватні любовні історії і деталі політичних перемовин, на яких вирішувалася доля повоєнного світу.

Володимир В'ятрович
10
0
Чекав її давно, але очікував від неї іншого - легкого чтива про sex, drugs and rock&roll
Чекав її давно, але очікував від неї іншого - легкого чтива про sex, drugs and rock&roll

Часто після прочитання книги, яка сподобалася, важко почати іншу.

Володимир В'ятрович
+2
28
0
Протиотрута від цих токсичних реалій — меритократія…
Протиотрута від цих токсичних реалій — меритократія…

Проблема, як бачимо, завжди та ж сама - відсутність такого стримуючого механізму, як «влади гідних».

 

Валерій Калниш
+1
10
0
Недурні завжди недооцінюють руйнівну силу дурнів
Недурні завжди недооцінюють руйнівну силу дурнів

Цю книгу варто було б видати українською мовою значно раніше — якраз напередодні 2019 року, перед тим вікопомним але цілковито всратим електоральним подвигом українців, який і став неминуче буквальним втіленням четвертого закону дурості — "Недурні завжди недооцінюють руйнівну силу дурнів. Зокрема, недурні схильні забувати, що будь-який зв'язок з дурнем — незалежно від місця, часу та обставин — у підсумку дорого їм обійдеться". 

Андрій Овчарук
+3
37
0
Це гарна книжечка, щоб підсунути підлітку чи літнім родичам
Чому нам погано, коли все нібито добре

Вийшов у мене ще з рік тому переклад, про який я так ніколи і не розповідала. А дарма, бо книжка ця зараз потрібна всім і кожному, попри трохи дратівну назву

Анна Топіліна
18
0
Вадим Денисенко. Як зруйнувати русскій мір.
Вадим Денисенко. Як зруйнувати русскій мір.

Російську імперію можна перемогти, а для цього треба її розуміти та знати її вразливості.

Валерій Пекар
+1
20
0
Огляд книги Тоні Джадта «Переосмислення забутого ХХ століття»
Огляд книги Тоні Джадта «Переосмислення забутого ХХ століття»

24 лютого ненадовго сколихнуло заслиняних в анабіозі підписантів примарного миру 8 травня 1945 року — запалу вистачило перейменувати картину Деґа, дві країни позбулися нейтралітету й Тімоті Снайдер пожав нарешті лаври своєї праці, та й по всьому. Нікому то не треба тепер якось оригінально подавати «Переосмислення», так само як і щось вигадувати про автора, так широко представленого українською. Отже: місце — Сполучені Штати Америки + Європа + Ізраїль, відлік стартує «після війни» і завершується початком нульових, у головній ролі — британсько-американський інтелектуал Тоні Джадт.

Олег Карпюк
+1
20
0
Огляд книги "Корейське економічне диво"
Корейське економічне диво: як Південна Корея стала технологічним гігантом за 30 років

Ідею масивного державного викривлення економіки обстоюють заразом тиранічні сили і продуценти-державники — тоді як перші так прагнуть остаточно позбавити країну політичної суб’єктності, другі прагнуть їм завадити. Історичний досвід нищівного одержавлення мав би переважувати шальки терезів на користь скепсису щодо нових далекосяжних експериментів, втім, екзотичний коктейль ностальгії за уявною величчю, автаркічних нахилів у світі дедалі роздробленіших геополітичних блоків й манливих прикладів «азійських тигрів» і китайського Вінні-Пуха неминуче породжує запит на «революційне» оновлення, здатне «зупинити усталений порядок». І коли вже не вдасться відкинути це тяжіння до втечі від свободи, варто щонайменше опанувати досвід інших. Американська економістка Еліс Амсден визначає видиму руку держави запорукою економічного дива одного з «тигрів», котрому вдалося попри війну, окупації та втрату частини країни.

Олег Карпюк
13
0