- Наш Формат Nonfiction
- Користувачі
- Валерій Пекар
Валерій Пекар


В рамках концепції Мультифронтиру стають зрозумілими наші вади й переваги, причини поразок і здобутків, а також досить неочевидні речі, що пояснюють нам нас самих.


Книга надзвичайно корисна для розуміння процесів розпаду імперії. Ми побачимо майже той самий набір факторів, що й сьогодні


Книга важлива ще одним висновком: насправді немає чіткої межі між спін-диктаторами та популістами на кшталт Трампа чи Берлусконі. Різниця лише в тому, що популістам через спротив громадян не вдалося зламати й підкорити інституції, тож вони не стали спін-диктаторами, а залишилися в історії короткими яскравими епізодами.


Ця невелика книга написана у форматі есею з короткою особистою передмовою, а далі щільність тексту така, що можна розбирати на цитати.


Ярослав Грицак написав фундаментальну працю, мета якої — навчити розуміти українську історію. 15 років роботи втілилися у книгу, яка має стати настільною для всіх, хто хоче розуміти Україну, не лише її минуле, а й теперішнє й майбутнє.


Ця книга змінить ваші уявлення про те, чи можливо співпрацювати з опонентами, і суттєво розширить горизонти гри з позитивною сумою (виграш-виграш).


Автор жорстко викриває соціально-політичні проблеми Європи й Америки, показуючи, як на них паразитує Росія. Сміливо можна назвати «Шлях до несвободи» однією з найважливіших книг наших днів.


Філософи кажуть, сучасне суспільство зробило людей набагато здоровішими тілесно, і тепер настав час зробити їх щасливішими — а для цього звернути увагу на психічне здоров’я.


Відома турецька журналістка і правозахисниця, що тужить за своєю батьківщиною, змогла написати чудову і моторошну книгу, яка розставляє на нашому шляху тривожні застережні знаки.


Книга не дає відповідей, а ставить запитання, на які кожен з нас намагатиметься відповісти самостійно. Звичайно, лише в тому випадку, коли сенс життя нам потрібен.


Шлях один, і головне — не боятися і не гальмувати. Компас є, а мапу намалюємо по дорозі.


Книга не проста, місцями складна, а розділи про Китай можна було скоротити. Але. Світ після цієї книги особисто мені став трошки зрозумілішим і це хороший результат.


Парадоксально, але книга зовсім не розчаровує: як і очікував, я отримав дайджест «А що там у Демократичної партії»


Найвідоміше дослідження Макса Вебера не потребує рецензії, а тим паче — моєї, тож даний текст народився як бажання звести думки докупи та зробити собі маленький конспект з цієї стислої, проте такої багатогранної наукової праці


Рецепт успіху нації з книги Нобелівських лауреатів Аджемоглу й Робінсона "Вузький коридор"


Можна ухвалити гарні закони, але звідки взяти критичну масу відповідальних дорослих громадян?


Фундаментальна праця Тоні Джадта, якого чимало провідних істориків наших днів називають своїм учителем, розгортає широке полотно післявоєнної історії Європи й стверджує: щоб зрозуміти Європейський Союз, треба знати довгий, складний і непевний шлях його створення.


Напевно, з-поміж усіх історій Ізраїлю це видання є найкориснішим для українського читача.


Російську імперію можна перемогти, а для цього треба її розуміти та знати її вразливості.